Filma Me Titra Shqip: Notes for My Son

83 min 2020 7.8 / 48
Kategoria: Dramatik
Viti: Nov 24, 2020
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 8.934
Shikime: 2289
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Gjatë luftës me kancerin, duke u përballur me të vërtetën e hidhur por të pashmangshme, Maria sigurohet të lërë pas një varg këshillash për djalin e saj 3-vjeçar, si dhe një sërë kujtimesh për këdo që pati fatin ta njohë shpirtin e saj të guximshëm e humoristik.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR