Filma Me Titra Shqip: Night Shift

18 min 2020 0 / 0
Kategoria: Krim
Viti: Oct 31, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 0.613
Shikime: 3139
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Tre policëve u kërkohet të shoqërojnë një emigrant të paligjshëm në aeroportin “Charles de Gaulle”, ku ai do të detyrohet të hipë në aeroplan dhe të kthehet në atdhe. Por, kur të mësojnë të vërtetën, duhet të bëjnë një zgjedhje të vështirë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR