Filma Me Titra Shqip: Malcolm & Marie

106 min 2021 7.3 / 335
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Jan 28, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 138.769
Shikime: 6114
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Marrëdhënia e një regjisori dhe të dashurës së tij testohet pasi ata kthehen në shtëpi nga premiera e filmit të tij dhe presin përgjigjet e kritikëve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR