Filma Me Titra Shqip: Magic Arch

83 min 2020 7.1 / 5
Kategoria: Animacion Komedi
Viti: Oct 1, 2020
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 2.551
Shikime: 1723
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një delfin i ri por me imagjinatë aktive shpeton Qytetin e Peshqve" nga kërcënimi i ngjalave Morejs dhe arrin të bashkohet me babanë e tij pas zbulimit të harkut magjik.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR