Filma Me Titra Shqip: Machine Gun Preacher

129 min 2011 6,6 / 549
Kategoria: Aksion Thriller Krim
Viti: Sep 23, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,769
Shikime: 2369
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e Sam Childers, i cili nga nje drogaxhi i rendomte kthehet ne nje besimtar te devotshem, dhe pas kesaj gjithcka fillon ti ece mire. Me pas niset ne nje mision ndihmes ne Sudan dhe duke pare masakrat qe ndodhin , fillon te ndihmoje femijet duke ndertuar jetimore , dhe duke marre armet per te luftuar kunder rrebelve…
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR