Filma Me Titra Shqip: East Side Sushi

100 min 2014 6.7 / 45
Kategoria: Dramatik
Viti: Mar 8, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11.135
Shikime: 2252
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ushqimi është një gjuhë universal që bashkon dy kultura tepër të ndryshme, por që kanë të përbashkët pasionin e gatimit. Është ky pasion dhe dëshirë që bashkon kulturën e zjarrtë meksikane me atë të qetë japoneze.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR