Filma Me Titra Shqip: Blizzard of Souls

124 min 2019 7.6 / 48
Kategoria: Lufte Dramatik Histori
Viti: Nov 11, 2019
Gjuha Origjinale: LV
Popullariteti: 9.401
Shikime: 4015
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi humbi nënën dhe shtëpinë e tij, Artur gjen një ngushëllim duke iu bashkuar me ushtrisë. Sidoqoftë, lufta nuk është aspak ashtu si ai e imagjinonte.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR