Filma Me Titra Shqip: Legend of Deification

110 min 2020 7.3 / 8
Viti: Oct 1, 2020
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 29.508
Shikime: 2812
Trailer: YouTube
Pershkrimi
I internuar në botën njerëzore, një luftëtar duhet të vrasë një dhelpër djall që të rikthehet në parajsë dhe të bëhet një hyjni.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR