Filma Me Titra Shqip: Payback

90 min 2021 8 / 1
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: Feb 5, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14.163
Shikime: 3560
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ndërmjetës i ri aksionesh në një firmë të kontrolluar nga Mob Strit në Uoll Strit tradhtohet dhe dërgohet në burg për gjashtë vjet. Kur del jashtë, ai kërkon hakmarrje.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR