Filma Me Titra Shqip: The Last Paradiso

107 min 2021 6.2 / 45
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Feb 5, 2021
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 463.224
Shikime: 3558
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në Italinë e viteve 1950, një shpirt i lirë ëndërron për dashuri dhe drejtësi. Por një lidhje dashurie e ndaluar shkatërron gjithçka. Bazuar në një histori të vërtet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR