Filma Me Titra Shqip: Legendary Assassin

89 min 2008 6.1 / 44
Kategoria: Aksion
Viti: Dec 5, 2008
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 4.358
Shikime: 4864
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një police miqësohet me një mjeshtër misterioz të arteve marciale, por gjërat përkeqësohen kur rezulton se ai është një xhelat i cili ka prerë kokën e një padroni të madh droge dhe e mban atë në çantë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR