Filma Me Titra Shqip: More

115 min 2017 6.8 / 24
Kategoria: Dramatik Krim
Viti: Jul 3, 2017
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 2.372
Shikime: 2386
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Gaza është një djalë 14-vjeçar që jeton në bregdetin turk të Egjeut. Së bashku me babanë e tij dominues, ai ndihmon kontrabandën e refugjatëve nga vendet e shkatërruara nga lufta drejt Europës, duke u dhënë atyre strehim të përkohshëm dhe ushqim të pakët derisa të përpiqen të largohen. Gaza ëndërron të shpëtojë nga kjo jetë, por nuk mund të mos tërhiqet në një botë të errët të imoralitetit, shfrytëzimit dhe vuajtjeve njerëzore. A mund të mos shndërrohet një përbindësh kur rritet nga një i tillë?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR