Filma Me Titra Shqip: Sator

85 min 2020 6.4 / 5
Kategoria: Horror
Viti: Oct 29, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16.18
Shikime: 2183
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Adami, pasi tronditet nga një vdekje misterioze në familje, fillon të shqyrtojë historinë e një qenie tinëzare të njohur si Sator, që ai beson se ka ndjekur familjen dhe paraardhësit e tij për shekuj me radhë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR