Filma Me Titra Shqip: Earwig and the Witch

82 min 2021 4.9 / 11
Viti: Feb 3, 2021
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 17.488
Shikime: 1924
Pershkrimi
Një jetime kokëfortë, e quajtur Eruig, birësohet nga magjistarja Bela Jaga dhe një shkrimtar demon, i quajtur Mandrejk, vetëm për të shërbyer si ndihmësja e gruas në magjitë e saj. Eruigu, mamaja e së cilës është gjithashtu shtrigë, është mësuar të bëhet si do ajo dhe ky mjedis i ri, i rrezikshëm, do ta vërë në vështirësi të panjohura më parë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR