Filma Me Titra Shqip: Monster Hunter

104 min 2020 0 / 0
Kategoria: Fantazi Aksion Aventure
Viti: Dec 3, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 316.77
Shikime: 4592
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një portal e çon togerin Artemis dhe një skuadër ushtarësh elitarë në një botë të çuditshme ku sundojnë përbindësha të fuqishëm e të pamëshirshëm. Përballë rrezikut për jetën, ata ndeshin një gjahtar përbindësash që do jetë shpresa e tyre e vetme për t'u kthyer pas...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR