Filma Me Titra Shqip: The Hero

97 min 2017 6.2 / 149
Kategoria: Dramatik
Viti: Jun 9, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.158
Shikime: 2999
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Li Hajden është një aktor veteran i filmave Western, i cili pak para vlerësimit dhe nderimit me çmim për vitet më të mira të karrierës së tij të bujshme, mëson se ka një prognozë përfundimtare të kancerit të pankreasit, të cilën e mban të fshehtë për një kohë të gjatë. Udhëtimi i tij kalon përmes dashurisë e mbështetjes nga miqtë, admiruesit dhe e dashura e re, famës dhe përballjes me gabimet e së shkuarës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR