Filma Me Titra Shqip: The Final

93 min 2010 5.7 / 160
Kategoria: Thriller Horror
Viti: Jan 28, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 23.445
Shikime: 2638
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grup nxënësish gjimnazi të keqtrajtuar nga bashkënxënësit e tyre janë gati të ndryshojnë lojën për torturuesit e tyre pas gjithë atyre viteve turpërimi, në këtë horror shokues dhe grafik. Dejni dhe shokët e tij përgatisin një shtëpi të braktisur buzë liqeni për një natë të vetme torture. Ajo që i pret viktimat e tyre do të përfundojë si një nga netët më brutale dhe shqetësuese të jetës së tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR