Filma Me Titra Shqip: Loving Vincent

95 min 2017 8,2 / 1447
Viti: Jun 22, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,936
Shikime: 3061
Pershkrimi
Një film i animuar i pikturuar i gjithi në vaj, tregon udhëtimin e një të riu drejt qytetit të fundit ku ka jetuar piktori i trazuar Vinsent Van Gog, për të dorëzuar letrën e tij të fundit të vëllait. Gjërat nuk shkojnë sipas planit dhe ai përpiqet të mësojë të vërtetën e vdekjes së tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR