Filma Me Titra Shqip: See You Soon

107 min 2019 6.6 / 16
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Jul 25, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5.593
Shikime: 3776
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një yll i futbollit amerikan pëson një dëmtim që i kërcënon karrierën në prag të Kupës së Botës, dhe gjatë shërimit të tij, fillon një romancë epike me një nënë beqare ruse.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR