Filma Me Titra Shqip: In Corpore

100 min 2020 0 / 0
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Nov 26, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3.043
Shikime: 6187
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një eksplorim i marrëdhënieve bashkëkohore i treguar përmes katër historive të vendosura në Melburn, Berlin, Maltë dhe Nju Jork. Trajton pasojat e dashurisë, seksit dhe tradhtisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR