Filma Me Titra Shqip: Judas and the Black Messiah

126 min 2021 7.6 / 73
Kategoria: Dramatik Histori
Viti: Feb 12, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 350.959
Shikime: 3248
Pershkrimi
Bill O'Nilli infiltrohet nga FBI-ja në Partinë e Panterave të Zeza që mbronin të drejtat e njerëzve me ngjyrë dhe lirinë e tyre. Kryetari i partisë, Fred Hemptoni, kërkon të nisë një revolucion teksa përveç policisë, duhet të kujdeset dhe nga spiunët dhe të tjerët kundra lëvizjes.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR