Filma Me Titra Shqip: The Good Son

87 min 1993 6.7 / 639
Kategoria: Thriller
Viti: Sep 24, 1993
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16.477
Shikime: 3605
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një djalosh i cili jeton me xhaxhin e tij dhe tezen, miqësohet me një kushëriri të moshës se vete, i cili shfaq shenja të dhunshme dhe psikopative.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR