Filma Me Titra Shqip: One Night in Miami...

114 min 2020 7.4 / 206
Kategoria: Dramatik
Viti: Dec 25, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 26.047
Shikime: 2856
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në natën e 25 shkurtit të vitit 1964, në Majemi, Kasius Klej bashkohet me Xhim Braunin, Sem Kukin dhe Malkolmin X për të diskutuar në lidhje me përgjegjësitë e të qenit zezakë të suksesshëm gjatë lëvizjes për të drejtat civile.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR