Filma Me Titra Shqip: To All the Boys: Always and Forever

115 min 2021 8.1 / 850
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: Feb 12, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 927.595
Shikime: 5598
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Viti i mesëm i shkollës së mesme, kur Lara Jean kthehet nga një udhëtim familjar në Kore dhe merr parasysh planet e saj të kolegjit me dhe pa Peterin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR