Filma Me Titra Shqip: Xico's Journey

85 min 2020 6.9 / 45
Kategoria: Animacion Familje
Viti: Nov 12, 2020
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 309.28
Shikime: 3706
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një vajzë, qeni i saj dhe shoku i saj i ngushtë nisen në një rrugëtim të vështirë për të shpëtuar malin e shenjtë nga shkatërrimi. Qeni i saj me sa duket nuk është aspak një qen i zakonshëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR