Filma Me Titra Shqip: All My Life

93 min 2020 7.8 / 149
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Oct 23, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 36.535
Shikime: 3688
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Bazuar në histori të vërtetë të çiftit Jennifer Carter dhe Solomon Chau. Ata janë një çift i ëmbël, argëtues, të sapo fejuar, të cilët janë gati të fillojnë jetën e tyre së bashku. Por kur Solomon diagnostikohet me kancer të mëlçisë, shpresat e tyre për një martesë në verë bëhen të pamundura. Shumë shpejt, miqtë dhe familjarët e tyre hartojnë një plan frymëzues për të ndihmuar Jennifer dhe Solomon të realizojnë martesën e tyre të ëndrrave.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR