Filma Me Titra Shqip: Euphoria

115 min 2018 6.5 / 158
Kategoria: Dramatik
Viti: Oct 25, 2018
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 11.414
Shikime: 4348
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një situatë e vështirë u jep dy vëllezërve të largët mundësinë të njihen më mirë me njëri-tjetrin. Mateo është një sipërmarrës i ri i suksesshëm, mendjehapur, simpatik dhe dinamik. Vëllai i tij Etore ende jeton në qytetin e vogël provincial ku ata kanë lindur dhe jep mësim në kolegj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR