Filma Me Titra Shqip: Hero

145 min 2015 6.2 / 14
Kategoria: Romance Aksion Dramatik
Viti: Sep 11, 2015
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 1.349
Shikime: 6415
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Suraxhi është një gangster që ngarkohet nga i ati me detyrën e rrëmbimit të vajzës së Shefit të Policisë, duke e mashtruar atë se është një oficer që po e merr nën mbrojtje me urdhrin e shefit, duke qenë se jeta e saj është rrezik. Gjatë dy javëve që qëndrojnë së bashku, dashuria e tyre forcohet dita-ditës dhe pavarësisht zhgënjimeve, pengesave e faktit që i përkasin dy botëve të kundërta, a do të zgjedhin ata të kthehen në vendet përkatëse ku ndihen vetvetja apo do të ndërmarrin një udhëtim plo
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR