Filma Me Titra Shqip: Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

94 min 2009 6.7 / 6124
Viti: Jun 29, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 53.66
Shikime: 4071
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Heronjtë e ngricës nga hitet botërore kinematografike “Epoka e Akullnajave” dhe “Epoka e Akullnajave: Shkrirja” janë kthyer, në një aventurë të mahnitshme... që do të ngelet. Skrati përpiqet ende të mbërthejë lajthinë e pakapshme - ndërkohë që mund të jetë duke gjetur dashurinë e vërtetë. Meni dhe Eli presin lindjen e mamuthit të tyre të vogël, kurse Diegoja, tigri me dhëmbë të gjatë, vret mendjen nëse miqësia me shokët e tij është duke e “zbutur”. Ndërsa Përtaci Sid futet në telashe kur krijon
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR