Filma Me Titra Shqip: No Good Deed

83 min 2014 5,8 / 344
Kategoria: Krim Thriller
Viti: Sep 10, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,811
Shikime: 1995
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një ish i dënuar arratiset, dhe përqendrohet ku trazon një grua me dy fëmijët e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR