Filma Me Titra Shqip: Ice Age: Continental Drift

88 min 2012 6.3 / 5810
Viti: Jun 26, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 51.536
Shikime: 4515
Pershkrimi
Në përpjekjen e tij të fundit për të groposur lajthinë e tij, Skrandi e gjen veten në qendër të tokës, duke shkaktuar një tërmet gjigand saqë mëma natyrë vendos që t’i bëjë një sistemim të ri të gjithë tokës. Por lëvizjet tektonike ndajnë nga pjesa tjetër e kopesë Menin, Sidin dhe Diegon. Meni i premton Elit që do të kthehet përsëri, por ai as që nuk e ka idenë se si do t’ia dalë mbanë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR