Filma Me Titra Shqip: Love and Honor

92 min 2013 6 / 277
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Mar 22, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.911
Shikime: 5584
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një ushtar i ri në Vietnam ndahet nga e dashura e tij, bashkë me mikun e tij të ngushtë vendosin të largohen nga ushtria dhe të kthehen në vendlindje për ta rifituar atë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR