Filma Me Titra Shqip: Funhouse

106 min 2020 5.5 / 25
Kategoria: Horror
Viti: Feb 13, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7.911
Shikime: 2841
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Tetë yje televizioni dhe interneti përfundojnë në një shfaqje që ka pasoja të frikshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR