Filma Me Titra Shqip: Breeder

107 min 2020 5.7 / 7
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Oct 31, 2020
Gjuha Origjinale: DA
Popullariteti: 4.425
Shikime: 2459
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një biznesmene e pamëshirshme rrëmben gra të reja si pjesë e një eksperimenti të tmerrshëm biologjik për të përmbysur procesin e plakjes. Kur Mia shkon për të hetuar, ajo e gjen veten të bllokuar, të markuar dhe të torturuar në një laborator mjekësor nëntokësor.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR