Filma Me Titra Shqip: Death of a Fool

84 min 2020 0 / 0
Kategoria: Aventure Fantazi Mister
Viti: Feb 20, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4.216
Shikime: 2632
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një adoleshent dhe gjyshi i tij i cili është në prag vdekje, kryjnë investigime për botën e përtejme, në Miami. Aty takojnë një burrë misterioz i cili i punëson ata për të gjetur sekretin e pavdekësisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR