Filma Me Titra Shqip: Muse

107 min 2017 5.8 / 255
Kategoria: Thriller Horror
Viti: Nov 29, 2017
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 8.482
Shikime: 2959
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jeta e një piktori ndryshon përgjithmonë kur një shpirt mitik dhe vdekjeprurës nga historia kelte bëhet muza dhe dashnorja e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR