Filma Me Titra Shqip: The Ties

100 min 2020 7.2 / 47
Kategoria: Dramatik
Viti: Oct 1, 2020
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 3.657
Shikime: 3432
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një familje e bukur napolitane e pozicionuar në vitet '80, kalon përmes një krize në çift, tradhtisë bashkëshortore, dilemave të mëdha filozofike dhe një udhëtimi në subkoshiencë për të gjetur rrugën e lumturisë në jetë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR