Filma Me Titra Shqip: Tom & Jerry

101 min 2021 8.1 / 313
Kategoria: Komedi Familje Animacion
Viti: Feb 12, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1079.961
Shikime: 5635
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Rilind rivaliteti legjendar mes Tomit dhe Xherrit, ndërkohë që ky i fundit shkon në hotelin më të mirë të Nju Jorkut, në prag të dasmës së shekullit. Tomit, ndihmësit të menaxheres së hotelit, do t’i duhet ta përzërë miun ngatërrestar, por beteja mes maces e miut përshkallëzohet aq shumë sa kërcënon të shkatërrojë dasmën dhe ndoshta, edhe vetë hotelin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR