Filma Me Titra Shqip: Below Zero

106 min 2021 6.5 / 394
Kategoria: Aksion Krim Thriller
Viti: Jan 29, 2021
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 1204.325
Shikime: 5364
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një detyrë rutinë policie kthehet në një situatë jetë a vdekje, kur dikush i etur për drejtësi dhe hakmarje, sulmon kamionin e policisë dhe bën ç’mos që të zbuloj të vërtetën, duke treguar që jo gjithçka është bardhë e zi, por që shpesh rregullat thyhen në emër të dashurisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR