Filma Me Titra Shqip: Outcast

98 min 2014 4,7 / 249
Kategoria: Aksion
Viti: Sep 26, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,041
Shikime: 944
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vajza dhe djali i një perandori kinez së bashku me një skuadër misterioze, luftojnë për të rrëzuar vëllanë e tyre mizor, i cili kërkon vdekjen e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR