Filma Me Titra Shqip: Cosmic Sin

93 min 2021 0 / 0
Kategoria: Fantashkence Aksion
Viti: Mar 12, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 47.293
Shikime: 4780
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në vitin 2524, katër shekuj pasi njerëzit filluan të kolonizonin planetët e jashtëm, ish-gjenerali Xhejms Ford kthehet përsëri në detyrë pasi një flotë e huaj armiqësore sulmon ushtarët në një planet të largët. Rreziku që i kanoset njerëzimit përshkallëzohet shpejt në një luftë ndëryjore, ndërkohë që Fordi dhe një ekip ushtarësh elitarë përpiqen të ndalojnë sulmin e afërt para se të jetë tepër vonë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR