Filma Me Titra Shqip: Classmates Minus

122 min 2020 7.3 / 5
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Nov 20, 2020
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 5.255
Shikime: 3219
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Katër shokë që nga shkolla e mesme, tashmë në të dyzetat e tyre kanë humbur esencën kohës. Jeta do sprovojë miqësinë e tyre duke i dhënë dikujt pushtet dhe dikujt vështirësi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR