Filma Me Titra Shqip: The Right One

96 min 2021 6.8 / 20
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Feb 5, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 127.569
Shikime: 4261
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Duke luftuar me bllokimin e shkrimtarit, një romanciere gjen frymëzim kur takon një djalë të çuditshëm, i cili vazhdimisht ndryshon karakteret dhe sjelljet për të përballuar të kaluarën dhe për të shmangur realitetin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR