Filma Me Titra Shqip: 400 Bullets

90 min 2021 5.8 / 4
Kategoria: Aksion Lufte
Viti: Mar 2, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 24.013
Shikime: 5762
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një natë e ftohtë dimri në Afganistan, Rana Rae, një ushtar Gurkha është në detyrë për të ruajtur një njësi ushtarake britanike, kur kapiteni Noah Brandt arrin duke kërkuar strehim nga një grup i armatosur Talibanësh. Të dy duhet të luftojnë për jetën e tyre kur një skuadër tradhtare, e udhëhequr nga rreshteri Bartlett, përpiqet t'i vrasë ata për të marrë çipet e udhëzimit të raketave që Noa ka. Por Bartletti dhe njerëzit e tij nënvlerësuan Ranën, stërvitja e egër e së cilit e bëri atë një forcë
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR