Filma Me Titra Shqip: Coming 2 America

110 min 2021 7.2 / 520
Kategoria: Komedi
Viti: Mar 5, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1602.496
Shikime: 5570
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
I vendosur në vendin mbretëror të Zamundas, Mbreti Akim (Eddie Murphy) i sapo kurorëzuar dhe i besuari i tij Semi (Arsenio Hall) fillojnë një aventurë krejt të re që i bën ata të përshkojnë globin nga kombi i tyre i madh afrikan në rrethinat e Queens, New York - aty ku filloi gjithçka.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR