Filma Me Titra Shqip: The Mauritanian

129 min 2021 7.4 / 55
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Feb 12, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 73.397
Shikime: 5826
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
U RREGULLUA! Një i burgosur në qendrën e paraburgimit të Gjirit të Guantanamos, të ushtrisë amerikane, mbahet pa akuza, për më shumë se një dekadë dhe i kërkon ndihmë një avokateje për lirimin e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR