Filma Me Titra Shqip: The Obituary of Tunde Johnson

104 min 2021 0 / 0
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Feb 26, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8.074
Shikime: 3651
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një adoleshent i pasur, nigeriano-amerikan ndalohet nga policia, qëllohet për vdekje dhe menjëherë zgjohet duke jetuar përsëri të njëjtën ditë pa pushim. I ngecur në një lak kohor të tmerrshëm - detyrohet të përballet me të vërteta të vështira për jetën dhe veten e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR