Filma Me Titra Shqip: Rurouni Kenshin: The Legend Ends

135 min 2014 7,7 / 164
Kategoria: Aksion Aventure Dramatik
Viti: Sep 13, 2014
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 8,382
Shikime: 1350
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Shishio kërcënon qeverinë e Meiji dhe Japoninë me anijen e tij të hekurt. Në mënyrë që ta ndalojë atë, Kenshini mëson nga mjeshtri i tij teknikën finale të luftimit....
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR