Filma Me Titra Shqip: Mountain

73 min 2017 7.3 / 54
Kategoria:
Viti: Nov 30, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5.846
Shikime: 3563
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një eksplorim i fiksimeve tona me vendet e larta dhe sesi ato kanë arritur të kapin imagjinatën tonë. Vetëm tre shekuj më parë, ngjitja në një mal do të konsiderohej çmenduri. Ideja mezi ekzistonte që peisazhet e egra mund të mbanin ndonjë lloj tërheqjeje. Majat ishin vende rreziku, jo bukurie.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR