Filma Me Titra Shqip: The Yin-Yang Master: Dream of Eternity

132 min 2020 7.3 / 38
Viti: Dec 24, 2020
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 21.307
Shikime: 4833
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Qing Ming, Mjeshtri Jin-Jang, mori dëshirën e fundit të zotit të tij dhe shkoi në Qytetin Perandorak për të marrë pjesë në ceremoninë e adhurimit të qiejve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR